ZASTRZEŻENIA PRAWNE

UWAGA – ZASTRZEŻENIE !

1. Pragnę stworzyć portal, który będzie inspiracją do wdrażania kreatywnych rozwiązań pomagających w realizacji celów na drodze do Państwa szczęścia i sukcesu firmy. Tworząc wpisy będę starał się dołożyć wszelkiej staranności, aby zachować najwyższą jakość blogu. Jedak ideą tego portalu  jest tworzenie wiedzy poprzez „analizowanie problemów od zera”,  (jednak z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań ludzkości). Rozwiązania problemów  wykreowane ta metodą będą mogły się wydawać sprzeczne z dotychczasową wiedzą, śmieszne lub niewiarygodnie kreatywne, nieszablonowe. Pomysły będą oparte o własne przemyślenia i pomysły innych internautów, którzy nie muszą być specjalistami w żadnej z omawianych dziedzin. Powinni mieć jedynie umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia. Ponieważ osobiście nie mam żadnych oficjalnych dyplomów potwierdzających umiejętności z zarządzania biznesem, finansami, prawem, psychologią, NLP i dziedzin zbliżonych proszę, mam prawo do popełniania błędów w tych dziedzinach. Proszę, jednak Państwa, aby przed zastosowaniem we własnej praktyce zdobytych tu możliwości rozwiązań skonsultować się z profesjonalnymi ekspertami w w/w dziedzinach. Może z czasem jeśli będzie taka potrzeba umożliwię to za pośrednictwem i tego portalu.

Portal ma umożliwiać uporządkowanie zdobywanej wiedzy, szybko dotrzeć do poszukiwanych kreatywnych , innowacyjnych rozwiązań, stworzyć własne listy staranności oraz listy Do zrobienia (to do) , wdrażać je w życie, a najlepsze przekazać nie tylko ustnie, ale też na nośnikach elektronicznych swoim potomnym, współpracownikom i innym ludziom na świecie.

Wszystko zaczyna się od marzeń i wdrażania ich w życie

2. Informacji medycznych nie można traktować jako porad lekarskich. Zawsze należy się konsultować bezpośrednio z lekarzem.

3. Materiały  znajdujące się na tym blogu stanowią prawa autorskie należące do Dariusza Mamczura – za wyjątkiem cytowanych  zgodnie z prawem autorskim utworów innych autorów.

Dariusz Mamczur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *