O Grażynie Mamczur na „Ranking lekarzy” i „Znany lekarz.pl”

Chciałbym podziękować za wyrazy sympatii wyrażone dla żony

Grażyny Mamczur

na portalu

www.Ranking lekarzy.pl

 

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/8223/Grazyna-Mamczur/okulista/Lodz

 

 

Cytuję wpisy:

Anonim195.13.38.179 z 3/05/11

” Polecam z pełnym zaufaniem. Cierpliwa, dokładna, nawiązuje dobry kontakt z dorosłymi jak i z dziećmi. Ewa K.”

Anonim 91.193.99.230 z 16/03/10

„Jestem bardzo zadowolona z tej okulistki.”…” Tutaj dostałam fachową poradę i wreszcie dobrze dobrane okulary. Trafiłam na tę okulistkę dzięki mojemu optykowi, którego też polecam. Zakład optyczny Pluta na Retkini (są dwa).”

Anonim 82.177.55.13 z 30/07/09

„Pani doktor dobrała mi wreszcie dobre okulary, w których świetnie się czuję, nie mam już zawrotów głowy….”

Anonim 85.89.162.18 z 13/03/09

„Trafiłam do pani doktor przez jej męża Dariusza Mamczura, też lekarza. Chodziłam do różnych okulistów”…” „Natomiast pani doktor wzięła pod uwagę moją pracę, mój tryb życia (prowadzę samochód, dużo czytam). W dodatku poleciła mi świetnego optyka (bo do tej pory okulary robiłam u sieciowych optyków” …” Naprawdę wreszcie świetnie widzę!”

 

Na portalu www.znany lekarz.pl

dot

3 sierpnia 2012

Ocena: Bardzo dobry

Kilka razy u tej pani dobierałam okulary i zawsze byłam zadowolona. Przy okazji zawsze mierzy mi ciśnienie i bada dno oka. Pani jest sympatyczna i rzeczowa.

Ewelina

4 grudnia 2013

 Bardzo miła i rzeczowa, nie zostawia pacjenta samemu sobie z problemem, jak idę na wizytę to wiem za co płacę. Bardzo Dobry specjalista. Polecam

madori

30 grudnia 2013

Podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami o Pani Doktor. To bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Zawsze uważnie słucha pacjenta, nie lekceważy żadnego niepokojącego go objawu. Wizyta trwa średnio pół godziny. Pani Dr Mamczur wszystko dokładnie sprawdza, a w razie wątpliwości diagnostycznych kieruje na dalsze badania, nawet na takie które nie wiążą się bezpośrednio z chorobami oczu, ale mogą mieć z nimi pośredni związek. Poza tym Pani Doktor jest przemiłą osobą o wysokiej kulturze osobistej.

Zosia

16 maja 2014

Ocena: Bardzo dobry

 Polecam Panią Doktor!!!! Jest sympatyczna i rzeczowa a przede wszystkim jest bardzo dobrym specjalistą. Po wnikliwym badaniu oka, szybko postawiła diagnozę, że to półpasiec. Dostałam idealnie dobrane leki i po kilku dniach oko było zdrowe.