Dariusz Mamczur na: „Ranking lekarzy” i „Znany lekarz.pl”

Chciałbym podziękować za wyrazy sympatii wyrażone dla mnie – Dariusza Mamczura

na portalu  www.Ranking lekarzy.pl

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/dariusz-mamczur,4679/nefrolog-wizyty-domowe-internista/lodz/opinie/#tabs

www.ZnanyLekarz.pl

http://www.znanylekarz.pl/dariusz-mamczur/nefrolog-internista/lodz

 

www.ZnanyLekarz.pl

Julia

2 lutego 2014

Ocena: Bardzo dobry

 Znakomity lekarz. Uratował mi życie. Ma prawdziwą pasję dla wykonywanego zawodu i chęć niesienia pomocy. Poświęcił każdą wolną chwilę, by wysłuchać, na czym polegają moje wieloletnie dolegliwości, których przez lata nikt nie potrafił zdiagnozować i z własnej inicjatywy prześledził wszelką dostępną literaturę i najnowsze publikacje, by odpowiednio zidentyfikować mój przypadek i zalecić odpowiednie leczenie. Zawdzięczam mu życie. Znakomity specjalista, gorąco polecam.

 

Helena

12 marca 2014

Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Zajął się mną w bardzo profesjonalny i rzetelny sposób. Poświęcił wiele czasu na odpowiednie zdiagnozowanie mojego schorzenia, a z chorobą nerkową borykałam się od lat. Dopiero on był w stanie mi skutecznie pomóc. Jestem mu bardzo wdzięczna i gorąco go polecam!!!

 

www.Ranking lekarzy.pl

Anonim

13.03.2009
13:48

To najlepszy lekarz, do jakiego trafiłam. Nie ogranicza się do swojej specjalizacji, bada kompleksowo, bierze pod uwagę wszelkie możliwe czynniki, które mogły mi zaszkodzić. Co więcej jest niesamowicie dokładny i widać, że jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi badań, sprzętu, leków itd. Potrafi się dogadać zarówno z osobami starszymi jak i z młodszymi, jest sympatyczny i przejmuje się pacjentami.

Anonim

30.07.2009
09:37

świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam.

Anonim

04.11.2012
18:59

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem